Serialkon 2015 - program

Serialkon 2015 – program

Oglądasz seriale? Lubisz o nich rozmawiać? To wydarzenie jest dla Ciebie! Serialkon jest dwudniowym festiwalem, podczas którego wysłuchać można prelekcji i dyskusji panelowych dotyczących wszystkiego, co z serialami związane, a przygotowanych przez zaproszonych blogerów, ekspertów od kultury popularnej, specjalistów akademickich i fanów. Seriale fantastyczne, animowane, kostiumowe, telewizyjne antologie i nostalgiczne wycieczki do czasów dzieciństwa – na Serialkonie znajdzie się miejsce na każdy gatunek i typ telewizyjnej produkcji.

Tegoroczna edycja odbędzie się 21 i 22 listopada w Krakowie. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Historia Vita, klub Krakowskie Smoki i Wasz ulubiony blog serialowy Pulpozaur.pl. Partnerem wydarzenia jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Arteteka WBP.

Z programem Serialkonu możecie się zapoznać pod poniższym linkiem:

harmonogram

opisy programu

Serialkon – informacje techniczne
DOJAZD. Serialkon toczyć się będzie w dwóch budynkach rozdzielonych ulicą Rajską w Krakowie – w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i w Artetece WBP. Znajdują się one w ścisłym centrum miasta. Z Dworca PKP/PKS jest to odległość, którą można pokonać na piechotę w mniej więcej dwadzieścia minut. Z Dworca można także podjechać na teren festiwalu tramwajami lub autobusami (najbliższy przystanek: Teatr Bagatela).
AKREDYTACJA. Impreza jest darmowa, ale żeby w niej uczestniczyć konieczne jest zapisanie się. Rejestracja uczestników odbywać się będzie na miejscu, nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. W celu dokonania akredytacji należy się zgłosić do stanowisk, które rozpoczną pracę o godzinie jedenastej w sobotę, na parterze Arteteki WBP, i tam wpisać się na listę, odebrać plakietkę oraz materiały informacyjne.
SZATNIA. Na parterze budynku Arteteki znajduje się 72 szafek zamykanych poprzez wrzucenie monety, natomiast w głównym budynku działa duża, bezpłatna szatnia, która będzie czynna w sobotę w godzinach 11.00-20.00, a w niedzielę w godzinach 10.00-19.00.

Zapraszamy i do zobaczenia!Serialkon